case ih cvx serisi traktör, case cvx serisi,

case ih cvx serisi traktör, case cvx serisi traktör, tekirdağ case ih traktör, trakya case ih traktör,

trakya tekirdağ traktör
trakya tekirdağ traktör
 

Case ih Cvx Serisi Traktörler case ih cvx serisi traktörler
   

1. 6 silindirli dev 

6 silindirli, common rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip motorları, CVX Serisini her türlü zor koşullarda zorlanmadan çalışabilmesini sağlar. CVX Serisi, 141 HP den 195 HP'ye kadar çok geniş bir güç seçeneği sunabilmektedir. Motor güç yönetim sistemi sayesinde CVX 175 ve CVX 195 modellerde motor gücünü istenilen ölçüde kullanabilmek mümkündür. Bu durumda çok daha az güç isteyen işlerde motor gücünü azaltıp güç ihtiyacı arttığında tam kapasite çalışmak mümkün olmaktadır.

2. Farkı güç aktarmasında

CVX Serisinde 0,1 km/h den 40 km/h ye kadar tüm hızları kademesiz olarak elde edilebilen CVT transmisyon bulunmaktadır. Bu transmisyonun en önemli farkı vites kutusunun paket olarak güç aktarma sisteminden çıkartılıp takılabilmesidir. Bu sayede herhangi bir servis ya da bakım durumunda çok daha kolay ve kısa sürede sonuca ulaşılabilmektedir.

3. Kaldırma kapasitesine inanamıyacaksınız

10 ton’a varan hidrolik kaldırma kapasitesi, kendi segmentinde CVX Serisini çok önemli bir yere taşımaktadır. Her modelde bulunan 6 adet hidrolik güç çıkışı elektro-hidrolik olarak kumanda edilmektedir. Yüksek basınçlı hidrolik sistemi CVX Serisinin en önemli özelliklerinden biridir.

4. 4 hızlı kuyruk mili seçeneği

CVX Serisindeki bağımsız kuyruk mili sistemi, elektro-hidrolik olarak yönetilmektedir. 540d/dak-750(540E)d/dak, 1000 d/dak ve 1000 E d/dak kuyruk mili devir seçeneklerinin tümünü CVX Serisinde standart olarak bulmak mümkündür.Kuyruk mili devir hızını kolçak üzerindeki el gazından ayarladıktan sonra traktörün motor devrini ve ilerleme hızını tamamen bağımsız bir şekilde yönetmek mümkün olmaktadır.

5. Heybetli görünümün ardındaki mükemmel tasarım

CVX Serisi, özel ön aks süspansiyon sistemi ile performans ve ekonomikliği sağlarken bunun yanında konforu ve sarsıntısız bir çalışmayı da beraberinde getirir. Geniş iç hacim, sağ direkte dikey olarak konumlandırılmış gösterge paneli, konforlu sürücü koltuğu gibi özellikler CVX Serisinin tasarımını konfora dönüştürür.

cvx serisi  cvx serisi  cvx serisi  cvx serisi  cvx serisi

 

ürün broşürü

 

 

case ih cvx serisi traktör tekirdağ

Tekirdağ / Merkez
Çınarlı Mah. Hayrabolu Cad.
No:88-90  Merkez / TEKİRDAĞ

0282 261 37 02-03
bilgi@trakyakaratas.com.tr

Lüleburgaz
İstiklal Caddesi Baysal Apt.
No:29/B  Lüleburgaz/KIRKLARELİ

0288 417 1064
bilgi@trakyakaratas.com.tr

Çatalca
Ferhat Paşa Mahallesi İstasyon
Cad. No:31  Çatalca / İSTANBUL

0212 789 15 73
bilgi@trakyakaratas.com.tr

Çorlu
yeni Sanayi Sitesi A-5 Blok
No:11-12  Çorlu / TEKİRDAĞ
0282 673 73 13
bilgi@trakyakaratas.com.tr
Malkara
Sanayi Sitesi 4.Blok No:1
Malkara / TEKİRDAĞ
0282 427 13 40
bilgi@trakyakaratas.com.tr

T T F  | Case İh | Başak Karataş | Traktör Yedek Parça                                                                                                                                         Site Haritası  | Trakya Karataş ® 2012 


web tasarım 59